Athabaska.org

Skaut Čakovice a Letňany

Font Size

Cpanel

Zvířetice 14.12.

Článek o Zvířeticích, který napsaly Citron a Zuzka ze Zelených Háďat:

 

Začalo to dobře, odjeli jsme z Čakovic s půlhodinovým zpožděním vlaku. Když jsme dojeli do Bakova nad Jizerou, zjistili jsme, že pořád lije jako z konve. Když jsme dorazili, schovali jsme se pod oblouk, kde jsme si dali bágly a napili jsme se čaje. Potom jsme šli zdobit zvířátkům vánoční stromečky lojovými koulemi atd… Když jsme se vrátili, všichni jsme byli durch promočení, protože pršelo.

Potom jsme hráli hru, vyzkoušeli jsme si vánoční zvyky ostatních zemí. Potom jsme se hřáli a schli u ohně a jedli jsme bulharskou polévku (byla moc dobrá) 🙂. K tomu jsme si trhali chleba a někdo si ho i opekl na ohni. Potom jsme hráli hru a zpívali jsme písničky u ohně. Pak už jsme si předali vánoční dárečky. Byla tam celá ATHABASKA.

Při odchodu zpátky na vlak jsme viděli duhu. Potom jsme jeli vlakem domů. Bylo to super! 🤩