Athabaska.org

Skaut Čakovice a Letňany

Font Size

Cpanel

Twister v metru

Dne 18. března se členové skautského střediska Athabaska vydali měnit veřejný prostor a to přímo do vagónu metra. Tentokrát jsme se rozhodli jít hrát twister do jedoucího vagonu. Sraz byl v pátek okolo páté odpoledne ve vestibulu metra Letňany a sešlo se nás okolo 20. Naším hlavním úkolem bylo přimět co nejvíce cestujících k naší hře. Po vysvětlení pravidel jsme se rozmístili po stanicích linky C. První trojice rozbalila twistra v místě pro kola a začala hrát. Postupem času přistupovali další účastníci, ale hlásili se k nám jako cizí, to z důvodu aby přiměli ostatní cestující. Hra gradovala vždy v době, kdy metro brzdilo či se rozjíždělo. Za celých 40 minut hraní Twistera se nám podařilo zapojit 3 cestující a pobavit desítky lidí.