Athabaska.org

Skaut Čakovice a Letňany

Font Size

Cpanel

givt

Podpořte nás nákupem na internetu

Athabasku - skauty z Čakovic, Kbel a Letňan – lze podpořit nákupem na internetu.

Středisko Athabaska je od loňského roku zapojené do projektu gift.cz, díky kterému může každý při nákupu na vybraných e-shopech věnovat část zaplacené částky vybrané neziskové organizaci.

Od tohoto roku proto platí výzva pro všechny členy střediska, kde každý, kdo při registraci doloží, že středisku věnoval pomocí portálu gift.cz alespoň 1000 kč, dostane slevu na registraci 50%.

 

Jak to funguje?

Na givt.cz vyberete svůj oblíbený e-shop a podporovanou neziskovku: Junák – Český skaut, středisko Athabaska Praha z.s. (lze vyhledat v seznamu zadáním Athabaska). Potvrdíte, po přesměrování do obchodu nakoupíte běžným způsobem.

Na portálu se registrujte – díky tomu budete moci sledovat, kolik jste přispěli. Tato informace se Vám bude hodit právě na důkaz velikosti příspěvku (přispět ale lze i anonymně).

Každý e-shop si stanovil částku, obvykle 1 až 5 % hodnoty nákupu, kterou zvolené neziskovce přispěje.

Kdo to platí?

Peníze pro neziskovku hradí e-shop, Vy za svůj nákup nezaplatíte ani o korunu navíc (někde dokonce nabízejí slevové kupony za první nákup přes givt.cz).

Další částku zaplatí e-shop zprostředkovateli služby (givt.cz), nesnižuje se tím ale deklarovaná výše podpory pro neziskovku. Peníze z nákupů nám givt.cz posílá jednou za 3 měsíce na základě darovací smlouvy.

 

Další doporučení

Do obchodu musíte vstoupit přes web givt.cz - jinak přispět nelze. Zkontrolujte, zda nemáte blokované cookies.

Do internetového prohlížeče lze nainstalovat aplikaci (plugin), která Vás na možnost nákupu s příspěvkem neziskovce u jednotlivých e-shopů upozorní.