Zpráva táborového zdravotníka

Kromě zaslaného e-mailu bych rád i tímto příspěvkem požádal rodiče dětí, které se účastnily tábora, aby důkladně prohlédly děti od klíšťat, kterých bylo na táboře požehnaně (pokud jste tak již neučinili). Kromě toho jsme na táboře u tří dětí objevili vši & hnidy. Ač jsme provedli karanténní opatření a vši speciálním přípravkem hubili, doporučuji, abyste svým dítkám prohlédli i hlavy.

Příjezd z tábora

Přijezd z tábora bude na hlavní nádraží v 14:31, kufry budou v Letňanech k dispozici cca od tří. Někdo tam s nimi bude sedět minimálně hodinu, nicméně v klubovně budeme sušit stany i v sobotu a po domluvě vás tam někdo pustí I přes prázdniny.

Zpráva z tábora 2

V minulých dnech na Plzeňsku hodně pršelo, nice našemu táboru se všechno špatné vyhnulo. Nesvítí sice pořád sluníčko, ale prší minimálně (dneska ráno půl hodiny) a po většinu času je pod mrakem a můžeme být venku.

Všichni jsou zdraví a bez větších zranění - pouze občas klíšťata, vosy a nebo odřeniny a říznutí. Snad to tak vydrží.

Zpráva z tábora

Vzhledem k tomu, že na tábořišti není signál, píši za všechny děti.

Všichni jsme v pořádku dorazili na tábořiště a pomalu usínáme  Určitě si to užijeme.

Kontakt na tábor Mostek

Vzhledem k tomu, že nemáme starou táborovou SIMkartu (někam se schovala a zatím nevíme kam...), mění se kontakt na tábor na číslo táborového vedoucího: Kulda (+420 731 623 713).

Na tábořišti není téměř žádný signál a proto je možné, že se na něj nedovoláte. Pokud bude třeba kontaktovat tábor, pište prosím SMSky.
Zároveň se pokusíme každý den alespoň na hodinu vyrazit za signálem a to od 16:00 do 17:00. V tuto dobu by neměl být problém se dovolat.

Závod vlčat a světlušek

V sobotu 12.5. proběhne první kolo tradičního Závodu vlčat a světlušek, tentokrát v Satalické oboře. Účastní se Bobři, Ptakopysci, Mravenci, Zelená Háďata a Modrá Háďata.

Kdo má, na sebe kompletní kroj!

S sebou: 50Kč, pohodlnější oblečení na běhání, zápisník a tužku, pití a savčina (oběd bude na místě zajištěn)

Sraz: 7:35 na zastávce Fryčovická

Návrat: 17:35 tamtéž

Athabaska burza

Krásný den!

Právě jsme spustili pro všechny členy střediska a jejich rodiny burzu všeho, čeho se chcete zbavit/vyměnit/případně prodat. Může jít jak o skautské, tak neskautské věci od kytek přes učebnice až třeba po starou rychlovarnou konvici (představivosti se meze nekladou).

Protože nechceme, aby se na burzu dostal každý, ale jen lidé kolem střediska, je web zaheslovaný. Heslo jste dostali emailem a nebo vám ho řekne kdokoliv ze střediska :).

Na burzu se dostanete z menu zde (BURZA | SWAP) a nebo přímo přes tento odkaz: http://www.athabaska.skauting.cz/swap/