Tábor 2016 - předodjezdové info

Odjezd na tábor se nám nezadržitelně blíží, je tedy na čase připomenout pár důležitých věcí.

1) nakládání kufrů - 29.6. od 16:00, klubovna Letňany. Kufry zabalte prosím pořádně, obvažte je provázkem. Případné pytle (či krosny) mějte podepsány a pořádně zabaleny.

2) před odjezdem pořádně překontrolujte, zda vaše dítě nemá vši, pak vyplňte a podepište bezinfekčnost výhradně s datem odjezdu. Tu, pak odevzdejte při odjezdu vedoucím na nádraží

3) na nádraží také odevzdejte příslušnému vedoucímu léky, které vaše dítě pravidelně užívá s přesným popisem, kdy co bere. V případě, že dítě bere léky samo a nezapomíná na to, pak ale prosíme o sdělení tohoto faktu!

4) v případě, jakýchkoliv minulých (těsně předodjezdových) zdravotních komplikací, nás o nich prosím informujte. O větších potížích, které u vašeho dítěte případně mohou nastat (př. bojí se tmy, počůrává se, neschopné delší zátěže), jste nás předpokládám informovali do přihlášek. Jestliže jste tak neučinili ale přesto u vašeho dítěte může něco takového nastat, tyto informace uvítáme. Rádi předcházíme nečekaným situacím.

5) odjezd skautů a skautek 2.7. - kontaktní osoba - Zdeněk Škop (724764244)
     odjezd světlušek a vlčat 9.7. - kontaktní osoba - Seba Nývlt (721486248), Ruda Vecka (732531453)

6) v případě jakýchkoliv dotazů či komplikací během tábora prosím volejte na táborový telefon 605168745

7) nedoporučujeme dávat dětem na tábor jakékoliv cennosti včetně elektroniky! Sladkosti prosím dejte dětem v rozumné míře (jídlo plánujeme až 6x denně, hlady nezemřou)