Jarní střediskový výlet na Šumavu

O víkendu 23.-25.3. nás čeká jarní střediskový (tj. pro všechny členy) výlet na Šumavu - s podtitulem: "K prameni Vltavy". Doprava do Volyně bude dálkovým autobusem, stejně jako cesta zpět. Zde budeme ubytováni na pěkné skautské základně. V sobotu bude výlet do srdce Šumavy s cílem nalézt pramen řeky Vltavy.

Sraz: 23.3. (PÁ) v 16.30 na zastávce Fryčovická (ve směru do centra)

Příjezd: 25.3. (NE) v 15.10 na Fryčovickou

Cena: 400 Kč (pokud se povede uplatnit sleva pro děti u dopravce, tak cca o 120 Kč méně) - vybírá se na schůzkách

S sebou: Velký batoh na cestu a menši na výlet, doklad o věku, baterku, přezůvky, spacák, karimatku, hrnek, ešus a lžíci, náhradní oblečení, pyžamo, osobní hygienu, pláštěnku, pití a event. drobný mls na cestu (teplá večeře bude čekat na místě). Na sebe pevné boty a skautský šátek.

Akce je dotována MěÚ Čakovice a MHMP.