Vánoční Zvířetice

V sobotu 15.12. 2018 nás čeká tradiční předvánoční výlet na zříceninu hradu Zvířetice. Zváni jsou všichni členové střediska, jejich rodiče i sourozenci.

Čeká nás procházka ke zřícenině, zdobení stromečku pro zvířátka, večeře na ohni a velká společná hra. Budeme rádi, když se do programu a do hry zapojí i rodiče.

S sebou: ozdoby na stromek pro zvířátka (lojové koule, jablíčka, mrkev, semínka atd.), svačinu a pití (nejlépe teplý čaj), baterka, víčko od ešusu nebo plastový talířek, hrníček, teplé oblečení (+ náhradní rukavice), 70 Kč, dobrovolně 1 nezabalený dáreček (budeme si předávat v rámci hry, jeho cena by neměla být více než cca 20 Kč), trocha cukroví (nebo sušenky, o které se lze podělit), děti a studenti průkaz k dokázání věku ve vlaku (členská karta junáka/žákovský průkaz/ISIC apod.)

Sraz: 11:50 vlakové nádraží Čakovice
Návrat: 20:11 tamtéž

Akce je dotována MČ Čakovice.