Jarní Střediskový výlet 26.-28.4.

Vzhledem ke zpoždění vlaku přijedeme později a to kolem 17:30 na Fryčovickou.

Poslední víkend v dubnu 26.-28.4. se vypravíme do Českého Středohoří, konkrétně do oblasti města Most. Čeká nás procházka krásnou přírodou a zároveň historickými částmi města.

Výletu se můžou zúčastnit všichni členové střediska. Přespávat se bude ve Skautském domě v Mostu.

Sraz Pá: (26.4.): vestibul metra Letňany v 16:30 odjezd vlakem z Hl. nádraží v 17:32

Návrat Ne: (28.4.): zastávka Fryčovická 17:00

Účast potvrdit vyplněním informací v tomto dokumentu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sLBr_7ukgqc0P9h9VP_sPcS_m6XkmJrRqdAUnbRDcLs/edit?usp=sharing

! Omluvení účasti posílejte do pondělí 22.4. na email níže !

Sebou:

Pevné boty, oblečení dle počasí, skautský šátek a kroj

Krosnu, menší batoh na výlety, spacák, karimatku, pláštěnku, KPZ, oblečení na So a Ne, baterku, ešus, lžíci, hygienu

Jídlo na Pá večer, So ráno a alespoň 1,5 l tekutin

Výlet je dotován MČ Čakovice.