Athabaska.org

Skaut Čakovice a Letňany

Font Size

Cpanel

Podzimní střediskový výlet do Manětína 12.-13. října


Bohužel se z důvodu zhoršené dopravní situace vrátíme o dvacet až dvacet pět minut později (momentálně jsme na Vypichu)

Druhý říjnový víkend 12.-13.10. nás čeká podzimní střediskový výlet. Protože si letos připomínáme 50. výročí od prvního tábora Athabasky, vypravíme se do Manětína a přespíme ve stanech přímo na louce, kde se tábor konal. Pojedeme vlastním autobusem. Mimo jiné nás čeká výstup na vrch Vladař a návštěva zámku v Manětíně.

Sraz: sobota 7:15 u ZŠ E. Beneše v Čakovicích

Návrat: neděle 18:00 tamtéž

S sebou: teplý spacák, karimatku, věci na spaní, čepici, věci na převlečení, pláštěnku, baterku, hygienu, KPZ, ešus, hrníček, jídlo na sobotu (kromě večeře) a neděli (kromě snídaně), dostatek pití (minimálně 1,5 l), doklad o věku pro děti do 18 let/ISIC pro studenty

Věci sbalte do krosny, přímo k tábořišti se nedá dostat autobusem a bude třeba věci cca 3 km nést. Na výlety přes den se bude hodit malý batůžek, který potom optimálně děti sbalí do krosny, nebo ho na ni připnou.

Na sebe: teplé oblečení, skautský kroj a šátek, pevné boty

Cena: 200 Kč

Jídlo: bude zajištěno na sobotní večeři a nedělní snídani

Výlet je určen pro všechny členy střediska. Přihlašování bude spuštěno 22.9.2019 ve 20:00. Přihlašování bude probíhat online přes odkaz, který bude zveřejněn zde. Kapacita je omezená!

ODKAZ NA PŘIHLAŠOVÁNÍ:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FjdajbKidX7_PuV6hTWdC7ehJyvPpsztEyi1IUS7rWw/edit?usp=sharing

Výlet je dotován MČ Praha - Čakovice.