Předvánoční Zvířetice

V sobotu 14.12. 2019 nás čeká tradiční předvánoční výlet na zříceninu hradu Zvířetice. Zváni jsou všichni členové střediska, jejich rodiče i sourozenci.

Čeká nás procházka ke zřícenině, zdobení stromečku pro zvířátka, večeře na ohni a vyzkoušíme si vánoční zvyky z různých koutů celého světa. Budeme rádi, když se do programu zapojí i rodiče.

S sebou: ozdoby na stromek pro zvířátka (lojové koule, jablíčka, mrkev, semínka atd.), svačinu a pití (nejlépe teplý čaj), baterka, víčko od ešusu nebo plastový talířek, lžíci, hrníček, teplé oblečení (+ náhradní rukavice), 80 Kč, dobrovolně 1 malý nezabalený dáreček (budeme si předávat v rámci hry, jeho cena by neměla být více než cca 20 Kč) a ponožky, trocha cukroví (nebo sušenky, o které se lze podělit), děti a studenti průkaz k prokázání věku ve vlaku (členská karta junáka/žákovský průkaz/ISIC apod.)

Sraz: 9:30 vlakové nádraží Čakovice (vlak jede 9:42)

Návrat: 17:56 tamtéž