Athabaska.org

Skaut Čakovice a Letňany

Font Size

Cpanel

Brdy 2020

Dobrý den, 

v sobotu 25. ledna se zúčastníme tradičního skautského přechodu Brd, kam srdečně zvu všechny členy střediska. Hlavním bodem programu je jako každoročně setkání skautů z celé Prahy na jedné louce a výměna památečních kartiček/drobných předmětů - takzvaných Brděnek. Bližší instrukce ohledně brděnek se děti dozví na schůzce.

Oproti jiným letům je ale zásadní rozdíl v tom, že máme možnost ubytování ve škole nedaleko cíle výletu. Proto nabízíme i dvoudenní verzi výletu - sraz v pátek odpoledne, dojedeme do Litně, tam nějaký večerní program, přespíme a ráno hezký výlet už bez MHD a nacpaných vlaků. Nevýhodou samozřejmě je, že děti ponesou celou sobotu krosny se spacákem a karimatkou.

 

info k jednodenní verzi:

sraz v sobotu v 8:10 na zastávce Fryčovická (směr na metro)

s sebou: teplé oblečení a boty, jídlo (včetně oběda), pití (doporučuju termosku s čajem), Lítačku/lístek na metro, 30Kč na vlak, kapesné (na místě je stánek s občerstvením) a hlavně brděnky

návrat: cca 16:30 na Fryčovické

info ke dvoudenní verzi:

sraz v pátek v 16:00 na  Fryčovické

s sebou to co jednodenní verze plus spacák a karimatku, večeři a snídani (večer se bude opékat, takže klidně buřty nebo třeba hermelín), kartáček a pastu, hrneček na ranní čaj, popř třeba karty (ale opatrně, nic zbytečně velkého, ponesete to celou sobotu!!)

návrat společný