Tábor 2018

Termíny tábora 2018

• 1.7. - 20.7.2018. – Skauti a Skautky
  • 8.7. - 20.7.2018. – Vlčata a Světlušky (mladší členové)

Mladší jedou tedy na druhé dva týdny tábora - první týden prázdnin je tábor pouze pro starší.

Nakládání kufrů a přesnější info k odjezdu a návratu bude ještě upřesněno.

Pokud byste byli ochotni nám pomoci při nakládání na tábor, vaši pomoc určitě oceníme!

Schůzka pro rodiče

Táborová schůzka pro rodiče proběhne 3.5.2018 od sedmi hodin v klubovně na Barikádách

Další důležité informace

Pokud budete chtít něco nakupovat v JUNu, můžete při placení říci číslo členské karty našeho střediska a dostat 5% slevu na váš nákup. Číslo karty je 293. Tato možnost platí po celý rok, ne pouze na tábor.

Informace ze zdravotnického deníku, které předáváme každý rok u vlaku, budeme stejně jako loni zasílat pár dní po táboře elektronicky (na táboře nemá zdravotník moc času všechno projít a přepsat).

Odjezd na tábor

Bude upřesněno

Cena tábora

Bude upřesněna (určitě nebude větší než v minulých letech - tj. 3800 na tři týdny a 3300 na dva týdny)

Dokumenty

Veškeré dokumenty prosím přineste na vaši schůzku co nejdříve. Potřeba je přihláška, posudek o způsobilosti, kopie kartičky pojišťovny a souhlas s poskytováním informací... Bezinfekčnosti se odevzdává až při odjezdu.

Táborová trička nejsou dětských velikostí, proto prosím zvažte velikost trička.

Přihláška na tábor: docx pdf
Seznam věcí na tábor: docx pdf
Prohlášení o bezinfekčnosti: docx pdf
Souhlas: Bude co nejdříve doplněn.

Dále potřebujeme i posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, který musí obsahovat informace o tom, že má dítě všechna povinná očkování. Ten vám váš doktor (a proto zde není ke stažení).

V bezinfekčnosti je datum odjezdu na tábor (tj. 1.7. pro třítýdenní a 8.7 pro dvoutýdenní táborníky).

Místo tábora

Tábor se nachází v CHKO Český les, poblíž obce Rybník (bývalý Mostek).

GPS: 49.54275N, 12.67159E

Ostatní

• Nezapomeňte na kvalitní pláštěnku a holinky.
  • Jestliže máte doma nějaké přebytečné kompoty, které sami nesníte nebo jinak nepoužijete, moc rádi je vezmeme s sebou na tábor. Stejně tak nepohrdneme jinými pochutinami nebo reklamními a jinými předměty, které se nám mohou na táboře hodit a děti si je mohou například odvést jako ceny domů.
  • Všechny věci zabalte do starých kufrů. V případě, že se některé věci do kufru nevejdou, zabalte je do kvalitního a podepsaného (!!!) pytle.
  • Do přihlášky, prosím, uveďte všechny alergie či problémy, které můžou u Vašeho dítěte nastat. Ať můžeme na táboře předcházet případným nepříjemnostem.
  • Před odjezdem prohlédněte, zda dítě nemá vši. Bude kontrolováno bezprostředně po příjezdu na tábor.
  • Nedoporučujeme brát na tábor elektroniku. Nejen z důvodu nemožnosti nabití.
  • Skauti a skautky jedoucí na delší termín tábora určitě upotřebí krosnu.