Tábor 2018

Termíny tábora 2018

• 1.7. - 20.7.2018. – Skauti a Skautky
  • 8.7. - 20.7.2018. – Vlčata a Světlušky (mladší členové)

Mladší jedou tedy na druhé dva týdny tábora - první týden prázdnin je tábor pouze pro starší.

Nakládání kufrů bude u klubovny v Letňanench (Běloveská) v pátek 29.6. od 16:00 do cca 17:30. Pokud se nemůžete dostavit, je možné nechat kufr po domluvě s vedoucím v klubovně v Letňanech a my ho naložíme v pátek. I menší, kteří jedou na tábor až druhé dva týdny, nakládají kufry tento pátek, neboť náklaďák nám na tábor jede pouze jednou a po týdnu bychom je tam neměli jak dostat.

Na tábor se jede v krojích.

Sraz a odjezd starších (tři týdny) bude v neděli 1.7. v 8:00 na Hlavním nádraží pod odjezdovou tabulí.

Sraz a odjezd na dva týdny bude v neděli 8.7. v 8:00 na Hlavním nádraží pod odjezdovou tabulí.

Pokud byste byli ochotni nám pomoci při nakládání na tábor, vaši pomoc určitě oceníme!

Schůzka pro rodiče

Táborová schůzka pro rodiče proběhne 3.5.2018 od sedmi hodin v klubovně na Barikádách

Na schůzce jsme se bavili o podobě kroje dětí - zde je krátký návod toho, co koupit a pořídit. Pokud nebudete vědět, ptejte se na schůzce vedoucích a nebo vám poradí přímo v Junu.

Další důležité informace

Pokud budete chtít něco nakupovat v JUNu, můžete při placení říci číslo členské karty našeho střediska a dostat 5% slevu na váš nákup. Číslo karty je 293. Tato možnost platí po celý rok, ne pouze na tábor.

Informace ze zdravotnického deníku, které předáváme každý rok u vlaku, budeme stejně jako loni zasílat pár dní po táboře elektronicky (na táboře nemá zdravotník moc času všechno projít a přepsat).

Letos bude na táboře zakoupený k přírodě šetrný (biologicky odbouratelný) šampón a nově i sprcháč, který bude společný pro celý tábor. Z toho důvodu nedávejte dětem šampón ani sprcháč vlastní a nebo jim dejte jiný biologicky odbouratelný.

Odjezd na tábor

Na tábor se jede v krojích.

Sraz a odjezd starších (tři týdny) bude v neděli 1.7. v 8:00 na Hlavním nádraží pod odjezdovou tabulí.

Sraz a odjezd na dva týdny bude v neděli 8.7. v 8:00 na Hlavním nádraží pod odjezdovou tabulí.

Příjezd z tábora bude opět na hlavní nádraží (20.7.) ve 14:31.

Kufry z tábora budou možné vyzvednout 20.7. okolo 17:00 – 18:00 či po domluvě v Letňanské klubovně.

Cena tábora

• skauti a skautky (3 týdny) – 3 800,-
  • světlušky, vlčata (2 týdny) – 3 300,-

Termín platby tábora: nejpozději do 31.5. (hotovost i platba na účet)
Pozn. Pozdější platby nebudou tolerovány a s dítětem na tábor počítat nebudeme!

Možnosti platby tábora

• v hotovosti - vedoucímu na schůzkách do 31.5.
  • na účet střediska - do 31.5.
    • 2900667109/2010 (Fio Banka)
    • variabilní symbol: RČ dítěte - (v případě sourozenců RČ jednoho z nich (nutná platba dohromady)
    • zpráva pro příjemce: ”Tábor Mostek - jména dětí”
    • vedoucímu také do 31.5. předložte potvrzení o odchozí platbě (stačí printscreen z internetového bankovnictví)
  • fakturou přes zaměstnavatele

Jestliže chcete zaplatit tábor fakturou přes zaměstnavatele, do 13.5. kontaktujte hospodářku střediska a domluvte se s ní - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (do kopie e-mailu dejte vedoucího – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). V emailu uveďte název, adresu a IČO zaměstnavatele, jméno dítěte (dětí) a sumu. Hospodářka Vám emailem pošle fakturu pro zaměstnavatele - splatnou nejpozději do 31.5. Jako variabilní symbol uvede zaměstnavatel číslo faktury.

Dokumenty

Veškeré dokumenty prosím přineste na vaši schůzku co nejdříve. Potřeba je přihláška, posudek o způsobilosti, kopie kartičky pojišťovny a souhlas s poskytováním informací... Bezinfekčnosti se odevzdává až při odjezdu.

Táborová trička nejsou dětských velikostí, proto prosím zvažte velikost trička.

Přihláška na tábor: docx pdf
Seznam věcí na tábor: docx pdf
Prohlášení o bezinfekčnosti: docx pdf
Souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu: docx pdf

Dále potřebujeme i posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, který musí obsahovat informace o tom, že má dítě všechna povinná očkování. Ten vám váš doktor (a proto zde není ke stažení).

V bezinfekčnosti je datum odjezdu na tábor (tj. 1.7. pro třítýdenní a 8.7 pro dvoutýdenní táborníky).

Kontakty

Na tábořišti není téměř žádný signál a proto je možné, že se na něj nedovoláte. Pokud bude třeba kontaktovat tábor, pište prosím SMSky.
Zároveň se pokusíme každý den alespoň na hodinu vyrazit za signálem a to od 16:00 do 17:00. V tuto dobu by neměl být problém se dovolat.

Místo tábora

Tábor se nachází v CHKO Český les, poblíž obce Rybník (bývalý Mostek).

GPS: 49.54275N, 12.67159E

Ostatní

• Nezapomeňte na kvalitní pláštěnku a holinky.
  • Jestliže máte doma nějaké přebytečné kompoty, které sami nesníte nebo jinak nepoužijete, moc rádi je vezmeme s sebou na tábor. Stejně tak nepohrdneme jinými pochutinami nebo reklamními a jinými předměty, které se nám mohou na táboře hodit a děti si je mohou například odvést jako ceny domů.
  • Všechny věci zabalte do starých kufrů. V případě, že se některé věci do kufru nevejdou, zabalte je do kvalitního a podepsaného (!!!) pytle.
  • Do přihlášky, prosím, uveďte všechny alergie či problémy, které můžou u Vašeho dítěte nastat. Ať můžeme na táboře předcházet případným nepříjemnostem.
  • Před odjezdem prohlédněte, zda dítě nemá vši. Bude kontrolováno bezprostředně po příjezdu na tábor.
  • Nedoporučujeme brát na tábor elektroniku. Nejen z důvodu nemožnosti nabití.
  • Skauti a skautky jedoucí na delší termín tábora určitě upotřebí krosnu.

Tábor je sponzorován Magistrátem hlavního města Prahy