Tábor 2019

Tábor 2019 – Krušné Hory

Tento rok pojedeme na naše tradiční tábořiště v Krušných horách. Táboříme mezi obcemi Abertamy a Potůčky. V okolí není téměř ani živáčka a je zde krásná neporušená příroda. Počasí tu sice bývá drsnější a deštivější, ale Krušné hory umějí ukázat i svou přívětivou tvář.

Tábor stavíme na zelené louce, dívčí (koedukovaný) a chlapecký oddíl mají tábor oddělený, ale kuchyň, jídelní stan, tee-pee, hřiště atd. využíváme společně. Pitnou vodu dovážíme z obecního zdroje. Pro případ zimy nebo deště stavíme tee-pee, kde je možné rozdělat oheň. Veškerý materiál na tábor přepravujeme nákladním autem. Spíme ve velkých vojenských stanech, součástí tábora je i sprcha s teplou vodou, kde se všichni pravidelně myjí.

Termíny tábora:

• 30.6. - 14.7. – vlčata a světlušky (mladší děti)
  • 30.6. - 19.7. – Skauti a skautky

• Nakládání – 26.6. (středa) v odpoledních hodinách (bude upřesněno)

o    Pokud se nemůžete dostavit, je možné nechat kufr po domluvě s vedoucím v klubovně v Letňanech a my ho ve středu naložíme.

o    Pokud byste byli ochotni nám pomoci při nakládání na tábor, vaši pomoc určitě oceníme!

Kontakt v průběhu tábora: +420 732 872 182

Cena:

·         3800 Kč – skauti a skautky (3 týdny)

·         3300 Kč – světlušky a vlčata (2 týdny)

Platby:

·         Bezhotovostně na účet střediska do 31.5. 2019 - JE BEZPODMÍNEČNĚ NUTNÉ VYPLNIT VŠECHNY TŘI POLOŽKY PRO IDENTIFIKACI PLATBY, VČETNĚ ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE!

2900667109/2010 (Fio Banka)

o    Variabilní symbol: RČ dítěte (v případě sourozenců RČ jednoho z nich – nutná platba dohromady)

o    Zpráva pro příjemce: „Jméno dítěte/dětí“

o    Specifický symbol: 4412

·         Fakturou přes zaměstnavatele

-  Do 10.5. kontaktujte hospodářku střediska a domluvte se s ní – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (do kopie e-mailu dejte vedoucí – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). V e-mailu uveďte název, adresu a IČO zaměstnavatele, jméno dítěte (dětí) a sumu. Hospodářka Vám e-mailem pošle fakturu pro zaměstnavatele (splatnou nejpozději do 31.5.) Jako variabilní symbol uvede zaměstnavatel číslo faktury.

Adresa: Skautský tábor ATHABASKA, pošta Abertamy, PSČ: 362 35

Dokumenty:

Zde na webu budou k dispozici veškeré potřebné dokumenty (přihláška na tábor, seznam věcí na tábor, prohlášení o bezinfekčnosti, souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu).

Obecné informace k táboru: docx

Přihláška na tábor: docx
Seznam věcí na tábor: docx
Prohlášení o bezinfekčnosti: docx

Souhlas rodičů pro zdravotníka akce (2 týdny): doc
Souhlas rodičů pro zdravotníka akce (3 týdny): doc

Prosíme, co nejdříve přineste kompletní dokumentaci v eurodeskách na schůzku. Potřeba je přihláška, posudek o zdravotní způsobilosti (poskytuje lékař), kopie kartičky pojišťovny a souhlas s poskytováním informací o zdravotním stavu.

Bezinfekčnost se odevzdává až při odjezdu s řádně vyplněným datem odjezdu.

Při odjezdu:

·         Odevzdat vyplněnou bezinfekčnost.

·         Předat pravidelně užívané léky.

·         Jedeme v krojích.

Ostatní

• Nezapomeňte na kvalitní pláštěnku a holinky.
  • Jestliže máte doma nějaké přebytečné kompoty nebo marmelády atd., které sami nesníte, moc rádi je vezmeme s sebou na tábor. Stejně tak nepohrdneme jinými pochutinami nebo reklamními a jinými předměty, které se nám mohou na táboře hodit a děti si je mohou například odvést jako ceny domů.
  • Všechny věci zabalte do starých kufrů (ne do plátěné tašky). V případě, že se některé věci do kufru nevejdou, zabalte je do kvalitního a podepsaného (!!!) pytle.
  • Do přihlášky, prosím, uveďte všechny alergie či problémy, které můžou u Vašeho dítěte nastat. Ať můžeme na táboře předcházet případným nepříjemnostem. (Uveďte i ne vyloženě zdravotní specifika, jako strach ze tmy, pomočování nebo zda je dítě poprvé na delší dobu bez rodičů).
  • Léky, které dítě pravidelně užívá, předejte v dostatečném množství v den odjezdu vedoucímu. Nezapomeňte označit jménem a přiložit lísteček s dávkováním.
  • Před odjezdem prohlédněte, zda dítě nemá vši. Bude kontrolováno bezprostředně po příjezdu na tábor.
  • Nedoporučujeme brát na tábor elektroniku. Nejen z důvodu nemožnosti nabití.
  • Skauti a skautky jedoucí na delší termín tábora určitě upotřebí krosnu.

Tábor je sponzorován Magistrátem hlavního města Prahy